لیست خدمات

طراحی

طراحی داخلی (Interior Design) که به عنوان یک حرفه، یک هنر و یک صنعت در دنیا شناخته شده، بهینه­ سازی فضاهای داخلی ساختمان­ ها به منظور انجــام فعالیت­ های روزمره یعنی زندگی و کار اســـت.
بخش اعظم عمر ما در فضاهای داخلی بناها سپری می شود. این فضاها محیطی را ایجاد می­کنند که پاسخگوی نیازهای اساسی ما نظیر نیاز به سرپناه بوده و بسیاری از فعالیت‌های ما در آن صورت میگیرد.

اطلاعات بیشتر

معماری

معماری داخلی آفرینش فضاست، فضایی که در عین زیبایی و خاطره انگیز بودن، کارآمد نیز باشد. بنابراین با کمی تامل در این تعریف به این نتیجه می‌رسیم که در واقع طراح با تنیدن اصول فنی و تخصصی معماری داخلی با حس زیبایی شناسی، فضایی را طراحی می‌کند که بیانگر هویت، نیاز، درک و خواسته‌های مخاطبانش است.

اطلاعات بیشتر
خدمات بازسازی

خدمات بازسازی

با تغییر نیازهای خانواده و همینطور نیاز به تعمیر و نگهداری یک بنا، بازسازی و یا نوسازی انجام می‌شود. گاهی بازسازی بدون در نظر گرفتن همه نیازها و هزینه کل پروژه و همینطور عدم برنام ریزی مناسب انجام می‌شود که این اشتباه، صدمات و تلفات زیادی از نظر مالی و همینطور کیفیت کار ایجاد خواهد کرد.
چه چیزی باعث تصمیم گیری شما برای بازسازی شده است؟
آیا مطمئن هستید که می خواهید برخی قسمت‌های خانه خود را تغییر داده و تمایل دارید برای آن هزینه کنید؟

اطلاعات بیشتر

کابینت و آشپزخانه

آشپزخانه از دید معماران، قلب خانه می‌باشد و معمولا خانم‌های ایرانی بیشترین زمان را در این فضا می‌گذرانند و آشپزخانه در زیبایی دکوراسیون داخلی منزل سهم بسزایی دارد.

امروزه که آشپزخانه‌ها بصورت اپن می‌باشند بیشتر در معرض دید هستند. بازسازی آشپزخانه امروزه شامل تعویض کابینت‌ها، تخریب دیوارها، تخریب آرک‌های قدیمی و رابیتس کاری‌ها، نوسازی و یا حتی در صورت لزوم جابه جایی لوله کشی‌ها، کف سازی، کاشی بین کابینتی و … می‌باشد.

اطلاعات بیشتر

محوطه سازی

امروزه یکی از معضلات بزرگ شهرها پدیده وارونگی و آلودگی هواست که البته محوطه سازی با در نظر داشتن و بوجود آوردن فضایی سبز در اطراف و پشت بام منازل می‌تواند با جذب آلودگی هوا و در نتیجه خارج کردن اکسیژن کمک شایانی در بهبود هوای شهر کند. محوطه سازی چه مزایایی دارد؟ از خصوصیات [...]
اطلاعات بیشتر

طراحی و ساخت ویلا

برخی از افرادی که زمان و حوصله کافی را برای طراحی و ساخت ویلا ندارند، اقدام به خرید ویلاهای از پیش ساخته می‌کنند. ویلاهایی که ممکن است کیفیت مطلوب نظیر نما، نقشه و موقعیت متناسب با سلیقه شما را نداشته باشند. بنابراین شرکت‌ها و تیم‌های بسیار حرفه‌ای و کار بلدی اقدام به ساخت و طراحی ویلاهای ساحلی [...]
اطلاعات بیشتر

طراحی و ساخت غرفه‌های نمایشگاهی

غرفه سازی در نمایشگاه‌‌ها یکی از تاثیرگذارترین روش‌های تبلیغات و همچنین ارائه خدمات و محصولات به مشتریان است. حضور موفق در نمایشگاه‌ها، نیازمند رعایت نکات فراوانی است که یکی از مهم‌ترین آنها ساخت و تجهیز مکانی است که مشتریان برای حضور در آن دعوت می‌شوند که در اصطلاح به آن غرفه نمایشگاهی می‌گویند. اهمیت غرفه [...]
اطلاعات بیشتر

مشاوره

نوسازی یا بازسازی ساختمان (Renovation)، مفهومی دیرینه در کشورمان دارد. بررسی‌ها حاکی از آن هستند که از عصر ایران باستان، نوسازی و بازسازی خانه در ایران عملی بسیار مرسوم بوده و سنت خانه‌تکانی که هرساله احیا می‌گردد نیز ریشه در آداب و رسوم آن زمان دارد. جدا از این مسئله، امروزه بازسازی ساختمان و یا [...]
اطلاعات بیشتر