بازسازی ساختمان اداری
10
ژوئن

بازسازی ساختمان اداری و اصول آن

بازسازی ساختمان اداری

بازسازی ساختمان‌های اداری از جمله خدمات مجموعه خشت بنا است. این شرکت وظیفه تعمیرات و نوسازی ساختمان‌های اداری را به بهترین شکل بر عهده می‌گیرد. مجموعه خشت بنا علاوه بر بازسازی ساختمان های اداری ، خدمات دیگری نظیر نوسازی و بازسازی خانه، تعمیرات و بازسازی ساختمان‌های قدیمی و… را ارائه می‌کند. ساختمان‌های اداری بدلیل استفاده مداوم با سرعت بیشتری دچار فرسودگی می‌شوند. برای اینکه از اصطحلاک بیشتر واحد اداری خود جلوگیری کنید باید حتما در زمان مناسب تعمیرات انجام شود. بازسازی محیط‌های اداری علاوه بر پیشگیری از اصطحلاک آن، نشانگر سطح و رتبه شرکت است. لذا بازسازی آن بسیار ضروری بوده و باید زمان بیشتری را برای آن صرف کنید. اینکه ما زمان زیادی را در طول روز در این محیط میگذرانیم باعث می‌شود تبدیل به محیط کارمان شود.

 

طریقه بازسازی یک ساختمان اداری

در نوسازی ساختمان‌ اداری انتخاب رنگ دیوارها و مبلمان از اهمیت بالایی برخوردار است. شما می‌توانید با اضافه کردن یا کم کردن دیوارها فضای داخلی ساختمانتان را تغییر دهید. طبق نظر روانشناسان برای بهبود راندمان یک شرکت باید به میزان نور و اکسیژن موجود در محیط کار توجه داشت و با استفاده از تغییرات ساده انگیزه کارمندان را دو چندان کرد. تغییرات ساده می‌توانند شامل قرار دادن چند فایل و یا کمد جدید، جابجایی میز‌ها، تغییر صندلی کارمندان و یا تغییر رنگ اتاق‌ها باشد.

 

هزینه ی بازسازی چقدر است؟

برای بازسازی یک واحد ساختمان اداری و یا مسکونی به هیچ عنوان نمی‌شود یک هزینه ثابت در نظر گرفت. دلایلی بسیاری که می‌تواند در حین پروژه رخ دهد از مواد مصرفی گرفته تا تغییر نقشه که هر یک نقش زیادی در قیمت تمام شده می‌توانند داشته باشند.

بخوانید ...
تعمیرات جزئی و کلی ساختمان شامل چه تعمیراتی است؟
بازسازی ساختمان اداری
بازسازی ساختمان اداری

البته این امکان وجود دارد که با انتخاب مواد ارزان قیمت‌تر هزینه بازسازی را کاهش داد. اما باید دقت داشته باشید که این صرفه جویی بیش از حد موجب کاهش فاحش کیفیت کارتان نشود. برای ایجاد تغییر در دکوراسیون داخلی یک شرکت مانند مبل و کاغذ دیواری می‌توان حدود قیمتی را مشخص کرد به شرط اینکه نظر کارفرما در حین انجام پروژه تغییر نکند.

 

مراحل انجام بازسازی در یک ساختمان اداری

ساختمان‌های اداری بخاطر اینکه غالبا نیاز به ایجاد تغییر در سقف ندارند بهتر است بازسازی را از کف آغاز کنیم. برای ایجاد تغییر در کف گزینه‌هایی مثل پارکت می‌تواند کف شرکت شما را پوشش دهد. استفاده از پارکت‌های اداری بهترین گزینه برای بازسازی کف ساختمان اداری هستند. فقط باید به این نکته توجه داشته باشید که پارکت‌ها بعد از نصب کمی الکتریسیته ساکن دارند. از متریال‌های دیگری مثل کفپوش‌های pvc یا سنگ نیز می‌توان برای این کار استفاده کرد. اما همه این انتخاب‌ها بستگی دارد به اینکه شما به چه میزانی می‌خواهید هزینه کنید.