کابینت آشپزخانه
14
فوریه

کابینت آشپزخانه مدرن و سرمایه گذاری بدون ریسک

کابینت آشپزخانه مدرن

کابینت آشپزخانه مدرن میزان آرامش شما در آشپزخانه‌تان را تنظیم می‌کند. اگر شما یک طراحی باز داشته باشید، می‌تواند تاثیر زیادی بر طراحی کلی خانه شما داشته باشد. شما می‌توانید با ارتقاء کابینت آشپزخانه فاکتوری باکیفیت را به اتاق یا حتی کل خانه خود اضافه کنید و می‌توانید سود این سرمایه‌گذاری را در آینده و به هنگام فروش خانه دریافت کنید.

با توجه به گزارش Cost vs. Value برای سال ۲۰۱۵، بسته به محدوده پروژه ارتقا آشپزخانه، شما می‌توانید درآمدی بین ۶۷ تا ۸۰ درصد برای خود انتظار داشته باشید. بنابراین زمان آنست که نگاه دیگری به پرکاربردترین فضای آپارتمان خود داشته باشید و از کابینت آشپزخانه مدرن بهره بگیرید.

 

کابینت آشپزخانه مدرن با یک رنگ غیرمنتظره

بیشتر کابینت‌های آشپزخانه به رنگ چوب، سفید یا سیاهند. یک رنگ جسورانه و غیر منتظره مانند مانند این کابینت‌های نارنجی سوخته کلاسیک همانند عکس برای کابینت آشپزخانه مدرن خود در نظر بگیرید.

دکوراسیون رنگی
دکوراسیون رنگی

 

بقیه پالت رنگی خود را خنثی کنید تا کابینت‌هایتان بتوانند بدون هیچ رقیبی بر فضای خود تاثیر بگذارند. از سخت افزار و لوازم استیل، ضدزنگ و با ظاهر مدرن برای شخصیت دادن به فضای آشپزی خود بهره بگیرید.

 

افزایش دید افقی با استفاده از کابینت‌های روشن

چنانچه سقف آشپزخانه شما بلند است و یا می‌خواهید توهم داشتن سقفی بلند را ایجاد کنید، مانند تصویر زیر از کابینت‌های سفید و بلند استفاده کنید. بسته به کیفیت کابینت‌های فعلی آشپزخانه شما، اینکار می‌تواند با یک رنگ آمیزی ساده و ارتقا ابزارآلات توسط خود شما انجام شود تا کابینت آشپزخانه مدرن و لوکس‌تری داشته باشید.

بخوانید ...
تاثیر درب در دکوراسیون داخلی و نقش آن در طراحی خانه
کابینت آشپزخانه مدرن سفید بلند
کابینت سفید

 

همانطور که در تصویر فوق می‌بینید استفاده از یک طراحی تاج مانند در بالای کابینت آشپزخانه، جلوه‌ای شکوهمند به این آپارتمان بخشیده است.

 

درب‌های شیشه‌ای برای کابینت آشپزخانه مدرن

چنانچه علاقه‌مند به استفاده از درب‌های شیشه‌ای برای قفسه آشپزخانه خود هستید اما از نامرتب بودن و بهم ریختگی آنچه در درون کابینت جای می‌دهید نگرانید، باید بگوییم که راه حلی برای عبور از این دردسر عظیم وجود دارد. لازم نیست تمام درب‌های کابینت آشپزخانه مدرن خود را شیشه‌ای کنید. تعداد اندکی از آن‌ها را که بیشتر به چشم می‌آیند تغییر دهید و سپس با استفاده از ظروف رنگارنگ در چیدمان داخلی آن یک پالت رنگی مضاعف و روحیه بخش را به مجموعه دکوراسیون آشپزخانه و طراحی منزل خود اضافه کنید. به همین سادگی!

طراحی کابینت سفید با درب‌های شیشه‌ای
طراحی کابینت سفید با درب‌های شیشه‌ای

 

مانند این کابینت‌های زیبا در تصویر بالا که به ما یادآوری می‌کنند نورپردازی قسمت‌های خاصی از کابینت نیز به بازتر شدن و روشن‌تر بودن فضای مهم‌ترین قسمت منزل شما کمک شایانی خواهند کرد.

 

کابینت‌هایی چوبی اما مدرن

اکثر کابینت‌های چوبی، فضای خانه را بسیار قدیمی‌تر از آنچه که هست نشان می‌دهند. اما لازم نیست از همه آنها چشم بپوشید. شما هنوز هم می‌توانید از دوام و گرمای کابینت چوبی لذت ببرید و فضا را به سمت معماری معاصر سوق دهید اما با انتخاب یک مدرن‌تر.

طراحی آشپزخانه
طراحی آشپزخانه

 

همچنان که در تصویر بالا می‌بینید این کابینت‌های چوبی شما را با احساس سرخوشانه‌ی یک زندگی روستایی جادو می‌کنند. رنگ چند بعدی آنها یک نگاه فشرده از دور را به ببیننده ارائه می‌دهد، در حالی که پیشخوان صاف، قفسه آشپزخانه و صفحات ضد آب سفید، به فضای این آشپزخانه نگاهی سبک و در عین حال مدرن می‌بخشند.

بخوانید ...
بازسازی محیط کار با راهکارهای حرفه ای

 

تماشای یک جشن به هنگام آشپزی

اگر شما خوره‌ی آشپزی هستید بهتر است بجای گنجاندن ابزارآلات هنری خود پشت درب‌های تاریک و سنگین کابینت‌ها، آنها را به رخ دیگران بکشید. تمام درب‌های کابینت آشپزخانه مدرن خود را با درب‌های شیشه‌ای عوض کنید تا با ایجاد یک فضای باز بصری تمام ظروف زیبای شما در چشم باشند.

قفسه شیشه‌ای
قفسه شیشه‌ای

 

همانطور که پیش‌تر هم گفتیم ظروف و لوازم رنگی در کابینت آشپزخانه مدرن شما به مانند یک پس زمینه رنگی عمل می‌کنند و از طرفی شما را مجبور به سازمان‌دهی کابینت‌ها و جلوگیری از آشفتگی چیدمان آنها خواهند کرد. تصویر فوق شاهدی است بر ادعای کوچک ما!