بازسازی آشپزخانه
03
نوامبر

بازسازی آشپزخانه و ایراداتی که شما را مجبور به نوسازی می‌کند

بازسازی آشپزخانه

آشپزخانه منزل به لحاظ اینکه قطب عملکردی هر فضای داخلی محسوب می‌شود، همواره مورد توجه بوده است. اکثر افراد آشپزخانه خود را برای ایجاد فضای کافی جهت طبقه‌بندی، نظم و پخت غذا نوسازی می‌کنند.

دلایلی که موجب بازسازی آشپزخانه شما می‌شود

شاید شما هم قصد بازسازی آشپزخانه قدیمی خود و یا تغییر فضای دکوراسیون آن را داشته باشید. به همین منظور می‌خواهیم شما را با توضیحاتی در این خصوص آشنا کنیم. مطمئن هستم اگر شما صاحب یک آشپزخانه شیک و لوکس هم باشید، پس از گذشت چند سال آنرا بدون تغییر نخواهید گذاشت. اگرچه، نوسازی آشپزخانه می‌تواند هیجان‌انگیز باشد، اما اگر بدون آمادگی انجام شود، می‌تواند تبدیل به یک تراژدی کامل شود. هدف ما از انجام بازسازی آشپزخانه شما انجام امور مورد نیاز, با کم‌ترین دردسر و تا حد امکان با کم‌ترین هزینه است.

 

آشپزخانه‌ی کوچک

برهم ریختگی و نبود نظم و تطابق رنگ‌ها، موجب بوجود آمدن محیطی دلگیر و کوچک می‌شود. برای اینکه از محیط آشپزخانه‌ خود بیشترین استفاده و لذت را ببرید باید لوازم، در بهترین مکان خود قرار بگیرند. نوسازی آشپزخانه به شما این امکان را می‌دهد، با شرایط موجود بهترین مکان‌‌ را برای لوازم خود در نظر بگیرید.

 

عدم هماهنگی در رنگ‌ها

عدم هماهنگی رنگ‌های لوازم موجود در فضا با رنگ کابینت‌ها و کفپوش کاربر را ترغیب به نوسازی آشپزخانه خود می‌کند. با تغییر متریال کف و همچنین تغییر رنگ کابینت‌ها و سنگ کانتر می‌توانید بُعدی جدید و منحصر به فرد به فضای آشپزخانه خود ببخشید.

 

بازسازی کابینت‌های قدیمی آشپزخانه

وجود کابینت‌های چوبی و یا فلزی قدیمی از دلایل دیگری است که احتمالا شما را مجاب به بازسازی می‌کند. نوسازی با یک طراحی روز دنیا شما را به حضور در قلب تپنده خانه امیدوارتر می‌کند.

بخوانید ...
دکوراسیون آشپزخانه مدرن و هرآنچه که باید بدانید!
نقش کابینت در بازسازی
نقش کابینت در بازسازی

با تغییر رنگ کابینت‌ها، ایجاد قفسه‌ و به نمایش گذاشتن لوازم آشپزخانه انرژی مضاعفی به فضای آشپزخانه شما تزریق می‌شود.

 

بازسازی و نیاز به یک آشپزخانه مدرن

امروزه بیشتر کاربران علاقه زیادی به داشتن آشپزخانه مدرن و لوکس دارند. داشتن آشپزخانه مدرن برای هر کسی جذاب است ولی طبیعتا هزینه بازسازی آن هم بالاست.

آشپزخانه لوکس
آشپزخانه لوکس

گروه مهندسین خشت‌بنا با در نظر گرفتن بروزترین پارامترها شما را در رسیدن به خواسته‌های‌تان با کمترین هزینه یاری می‌کند.

 

طراحی غیر اصولی

استفاده از گچ‌بری‌های بزرگ، سقف‌های کاذب و غیرکاربردی در آشپزخانه‌ نه تنها کمکی نکرده و زیبایی ایجاد نمی‌کند. بلکه با کوچکتر کردن فضای آشپزخانه امکان ورود نور را به درون آن کمتر می‌کند. اگر شما هم قصد دارید تا خانه‌تان را بازسازی کنید پیشنهاد می‌کنیم حتما از مشاورین متخصص این امر بهره‌مند شوید تا بتوانید انتخابی مناسب با شرایط‌تان داشته باشید.

 

آشپزخانه غیرکاربردی

افراد در برخی از آشپزخانه‌ها با چالش کمبود فضای کافی ، برای انجام فعالیت‌های روزمره مواجه هستند. که استفاده از سطوح تیره ناخودآگاه فضای موجود را تیره و کوچک‌ تر نیز نشان می‌دهد. با استفاده از سطوح روشن و افزایش فضای عملکردی، آشپزخانه شما تبدیل به فضایی دلباز و مناسب خواهد شد.

 

 آشپزخانه بدون مرز

زمانیکه آشپزخانه فاقد مرز مشخصی با سایر فضاهای دکوراسیون باشد، تیره بودن کابینت‌ها آنرا کوچک‌تر از قبل نشان می‌دهد.

بازسازی آشپزخانه
بازسازی آشپزخانه

در صورتی که می‌توان با اضافه‌کردن یک کانتر مرز مشخصی برای این فضا ایجاد کرد. همچنین در بازسازی آشپزخانه با تغییر رنگ کابینت‌ها نیز می‌توان فضای آشپزخانه را دو برابر نمود.

 

بخوانید ...
ترکیب رنگ طوسی در دکوراسیون فضای داخلی

آشپزخانه‌ سیاه و سفید

استفاده‌ی بیش از حد از رنگ سیاه و سفید آشپزخانه‌ی شما را تبدیل به آشپزخانه‌ای بی روح می‌کند. با ترکیب چندین رنگ علاوه بر استفاده از رنگ‌های پرطرفدار محیط آشپزخانه خود را پر انرژی و جذاب نگاه دارید.