طراحی داخلی پذیرایی کلاسیک
23
مه

طراحی داخلی ساختمان و طراحی سالن و آشپزخانه منزل

طراحی داخلی ساختمان

طراحی داخلی ساختمان مسکونی ایرانی، برای طراحی که عادات و افکار مردم را شناسایی و فضاهای کاربردی برای آنها خلق می‌کند امری عادی است. دکوراسیون مجموعه‌ای از لوازم و ابزاری است که برای متمایز شدن و زیباتر کردن محیط ساختمان و هر محیط دیگری از آن استفاده می‌شود. امروزه مردم به طراحی بخش‌های مختلف خانه خود اهمیت بسیاری می‌دهند. طراحی داخلی ساختمان مسکونی اگر به روش اصولی انجام گردد قادر است شما را با زیباترین فضای داخلی عمرتان مواجه کند. اگر شما در زمینه طراحی داخلی خانه مهارت کافی ندارید پیشنهاد می‌کنیم کار طراحی داخلی منزلتان را به طراحان با تجربه ما بسپارید.

طراحی داخلی پذیرایی
طراحی داخلی پذیرایی

رابرت فراست، شاعر آمریکایی، عقیده دارد، خانه جاییست که وقتی قرار است به آن برگردیم، همه اجزایش باید آدم را به سمت خودش بکشد.یکی از این اجزایی که مردم را به سوی خانه‌هایشان میکشاند، قطعا سلیقه‌ای است که در چیدمان بخش‌های مختلف خانه به کار گرفته شده است. چند لحظه‌ای با ما همراه باشید تا به یک دکوراسیون مطلوب و در عین حال شخصی برای خود دست پیدا کنید.

طراحی داخلی ایرانی
طراحی داخلی ایرانی

یک دکوراتور داخلی باید تمام تمرکز خود را از ابتدای شروع ایده‌پردازی و سفارشات تا زمان اتمام سفارش کارفرما به پیاده‌سازی طرح‌ها و اجرای دقیق آنها بگذارد. در مجموع، طراح داخلی قادر است دکوری را طراحی کند، اما دکوراتور فقط وظیفه اجرا و پیاده‌سازی آنرا بر عهده دارد. دکوراتورها افرادی هستند که وظیفه آنها اجرای ایده‌های طراح داخلی است.

 

طراحی داخلی سالن پذیرایی خانه

طراحان داخی ساخاتمان سالن پذیرایی را یکی از مهمترین قسمت‌ها برای طراحی هر خانه‌ای می‌دانند. پس بهتر این است که طراحی داخلی پذیرایی خانه را به روشی اصولی و کاربردی انجام دهید. پذیرایی قسمت پر استفاده هر خانه‌ است و هر فردی آرزوی داشتن یک محیط زیبا برای پذیرایی و گذراندن اوقات خوش در آنرا دارد.

بخوانید ...
آباژورهای مدرن و نقش آنها در دکوراسیون داخلی
دکوراسیون پذیرایی
طراحی داخلی دکوراسیون پذیرایی خانه

پذیرایی زیبا و شیک می‌تواند هر فردی را که وارد خانه شما می‌شود مجذوب خود کند. از این رو بهتر است که زمان طراحی خانه و قرار دادن وسایل در پذیرایی توجه لازم را داشته باشید. تزیین و رنگ دیوارهای پذیرایی، طرح کفپوش‌ها همینطور طرح و رنگ وسایل موجود در پذیرایی از نکات بسیار مهم هستند. این نکات بسیار مهم در هنگام طراحی داخلی هر خانه‌ای باید مورد توجه قرار گرفته شوند.

طراحی دکوراسیون داخلی خانه
طراحی دکوراسیون داخلی خانه

از نصب تابلوهای کوچک روی دیوارهای بزرگ اجتناب کنید. اگر این کار را کنید هم ارزش اثر هنری خود را کم کردید، هم دیوار خانه‌تان کوچک به نظر می‌رسد. تابلوهای هنری باید دو سوم پهنای دیوار را پوشش دهند تا بتوانند به عنوان یک عنصر دکوراتیو به حساب آیند. اگر هم در شرایط خاصی تصمیم به نصب تابلوی کوچک داشتید پیشنهاد می‌کنیم تعداد آنها را افزایش دهید.

 

طراحی داخلی آشپزخانه

اگر آشپزخانه‌ای شما اپن بوده و یا طرح آشپزخانه شما جزیره است و از نشیمن قابل مشاهده است. حتما به طراحی داخلی آشپزخانه خانه خود توجه لازم را داشته باشید. زیرا با ورود میهمان به خانه شما دکوراسیون آشپزخانه‌تان به وضوح برای میهمان‌تان قابل مشاهده است. لذا طرح، رنگ کفپوش، کابینت‌ها و دکوراسیون داخلی خانه شما از مهمترین نکاتی هستند که در طراحی آشپزخانه شما موثرند. پس در زمان طراحی آشپزخانه باید به موارد ذکر شده در بالا توجه لازم را داشته باشید.

طراحی آشپزخانه لوکس
طراحی داخلی آشپزخانه خانه

نور قادر است بر روی رنگها تاثیر بگذارند، بطور مثال، نورهای زرد کمی گرما و زردی به رنگ اضافه می‌کنند. اما نورهای سفید، موجب اضافه شدن کمی رنگ آبی به دیگر رنگ‌ها می‌شوند. قبل از انجام عملیات رنگ آمیزی ساختمان و آشپزخانه، از علاقه‌تان به رنگ پیشنهادی خود مطمئن شوید. پیشنهاد دیگر ما به شما این است که آن رنگ را در جای کوچکی امتحان کنید. زمانیکه از شدت روشنی، تیرگی و یا درخشندگی رنگ مطمئن شدید می‌توانید آنرا برای کل فضا به کار ببرید. بهترین مکان برای امتحان یک رنگ جدید زیر نور همان مکانی هست که زمان بیشتری را در آن سپری می‌کنید.

بخوانید ...
محاسبه عدد کوا در فنگ شویی و استفاده در