15
آوریل

ترکیب رنگ طوسی در دکوراسیون فضای داخلی

به نظر شما طوسی را با چه رنگی ترکیب کنیم؟

طوسی پرطرفدارترین و پرکاربردترین رنگ در ترکیب رنگ ها برای دکوراسیون داخلی است. درست است که طوسی در نگاه بسیاری از افراد، سرد و بی‌روح است ولی در کنار رنگ‌های مختلف می‌توان با آن، فضایی بسیار گرم و دلنشین ایجاد کرد. در ادامه به بررسی تلفیق چند رنگ متفاوت با طوسی خواهیم پرداخت. رنگ طوسی یک رنگ خنثی است که از ترکیب دو رنگ سیاه و سفید به دست می‌آید و به خوبی با بیشتر رنگ‌ها تلفبق می‌شود.

 

تلفیق رنگ  طوسی و زرد در کنار هم

این ترکیب یکی از پرطرفدارترین ترکیب‌ها برای رنگ طوسی است به طوری که طوسی را به عنوان رنگ زمینه و رنگ زرد را در کنار آن قرار می‌دهند. به طور مثال در مبلمان و یا کابینت طوسی رنگ به ترتیب می‌توان یک یا چند کوسن زرد رنگ و در آشپزخانه چند قفسه کوچک زرد رنگ داشت.

ترکیب طوسی و زرد در دکوراسیون داخلی
ترکیب طوسی و زرد در دکوراسیون داخلی

طوسی و نارنجی برای نوجوانان

این ترکیب نیز از طرفدران زیادی برخوردار است و می‌توان در مبلمان, کابینت و اتاق نوجوان از آن استفاده کرد. در مبلمان همچنان رنگ زمینه‌ی طوسی و چند کوسن به رنگ نارنجی پیشنهاد می‌گردد. ولی در کابینت می‌توان رنگ اصلی را نارنجی و رنگ طوسی را برای سطوح کمتری در نظر گرفت. همچنین در اتاق نوجوان این تلفیق در کاغذ دیواری و در وسایل داخلی فضای منحصر به فردی را ایجاد می‌کند.

ترکیب رنگ طوسی و سفید

در این ترکیب می‌توان از سفید خالص و سفید شیری استفاده کرد. در هر دو زمینه‌ی رنگ طوسی است و در استفاده از رنگ سفید خالص, فضای موجود بسیار روشن می‌شود. در این حالت استفاده از رنگ چوب و مصنوعات چوبی پیشنهاد می‌گردد. با استفاده از رنگ سفید شیری در نهایت فضایی بسیار لطیف و در عین حال بسیار قوی به دست می‌آید که زیبایی خاص خود را دارد.

بخوانید ...
دکوراسیون سفید و محیطی زیبا و آرامش بخش
ترکیب رنگ طوسی و سفید
پذیرایی و مبل راحتی با ترکیب رنگ طوسی

تلفیق رنگ طوسی و آبی

این ترکیب یکی از محبوب‌ترین‌ها و برگزیده سال ۲۰۱۶ می‌باشد. پیشنهاد می‌شود با استفاده از این آن در وسایل دکوری به فضایی بسیار عالی و زیبا دست یابید.

دو طیف طوسی در کنار هم

با استفاده از طوسی تیره و روشن فضاها از حالت مرده به فضایی نسبتا آرامش بخش می‌توان رسید. پیشنهاد میکنیم از دو رنگ سبز و آبی روشن نیز در این فضا به صورت خیلی جزیی استفاده کنید.

طوسی و قهوه‌ای

در این ترکیب، طوسی فضایی بسیار سرد را ایجاد می‌کند که با اضافه شدن رنگ قهوه‌ای فضا از آن حالت خارج می‌شود. استفاده از یک رنگ گرم‌تر مانند زرد یا نارنجی و بصورت کاملا جزیی در این فضا پیشنهاد می‌شود.

رنگ طوسی با سبز

این همجواری منحصر به فرد می‌تواند هم در فضای داخلی و هم در فضای خارجی استفاده شود. در هر دو حالت رنگ طوسی رنگ زمینه ماست. در این ترکیب می‌توان از طیف رنگی تیره و روشن رنگ طوسی نیز بهره برد.

طوسی و صورتی خیلی روشن

این ترکیب بسیار مناسب اتاق دختران نوجوان می‌باشد که در آن هم طوسی رنگ زمینه و رنگ اصلی ما خواهد بود. ایده‌های خود را با ما درمیان بگذارید. باعث خشنودی ما است که بتوانیم از ایده‌های شما بهره بگیریم.

 

«سبک زندگی خود را تغییر دهید»
گروه مهندسی خشت بنا