فنگ شویی درب اصلی
10
فوریه

فنگ شویی ورودی اصلی؛ خوش آمد گویی به انرژی!

فنگ شویی ورودی اصلی

ورودی اصلی در فنگ شویی بسیار مهم است؛ زیرا اصلی‌ترین فضای خانه است که مصرف انرژی چی یا فنگ شویی را جذب می‌کند. در حالی که یک درب ورودی قوی قادر به جذب انرژی بیشتری است، طراحی خوب فنگ شویی ورودی اصلی ساختمان، راهنمای خوبی برای ورود انرژی به منزل یا محل کار شماست. هنگامی که انرژی بخوبی در فضای ساختمان در حال گردش است، افرادی که در آن زندگی یا کار می‌کنند سطح بالاتری از رفاه را تجربه خواهند کرد. اگر انرژی در ورودی اصلی شما مسدود شده باشد، خانه به اندازه کافی انرژی ندارد، بنابراین، برای حمایت از کیفیت انرژی شخصی خود این مساله را جدی بگیرید.

فنگ شویی منزل
فنگ شویی منزل

ما بسیاری از راهنمایی‌ها را در مورد چگونگی ایجاد یک درب اصلی داریم، بنابراین گام بعدی این است که مطمئن شوید که فنگ شویی خوب در ورودی اصلی منزل شما وجود دارد. اساسا این به معنای داشتن ورودی اصلی است که می‌تواند جریان انرژی را به خانه هدایت کند و یا از تضعیف آن جلوگیری نماید.

 

عناصر مربوط به جهت های مختلف فنگ شویی

جهت ها در فنگ شویی هر کدام صاحب یکی از عناصر آتش، خاک، فلز، آب و چوب هستند. این عناصر در چرخه فنگ شویی طوری قرار می گیرند که یکدیگر را تقویت می کنند. در انتخاب رنگ مناسب برای درب ورودی، می توانید از رنگ مخصوص همان عنصر یا عنصر تشکیل دهنده و حمایت کننده آن استفاده کنید

 

فنگ شویی خانه را ابتدا در ورودی اصلی ایجاد کنید

این مراحل را همراه با راهنمایی‌ انجام دهید و توجه داشته باشید که هیچ‌کدام در غیاب دیگری کار نمی‌کند. نقشه فنگ شویی یا Bagua از ورودی اصلی خود را پیدا کنید و از بهترین رنگ‌ها و شکل‌ها برای تقویت انرژی مورد نیاز فنگ شویی در آنجا استفاده کنید. آیا باید از رنگ قرمز در ورودی اصلی خود استفاده کنید؟ یا شاید آبی؟ همه چیز بستگی به منطقه Bagua دارد، بنابراین با آن شروع کنید.یک فضای فرود مناسب و قوی برای انرژی خوب ایجاد کنید. از یک میز جانبی با یک لامپ کوچک تا یک میز بزرگ که در مرکز راهرو قرار دارد و گلدانی پر از گل بر روی آن قرار گرفته، گزینه‌هایی خوب دکور فنگ شویی برای خوش آمدگویی به چی یا انرژی به خانه شماست.

بخوانید ...
سرویس بهداشتی مدرن و روش های آسان تغییر دکوراسیون

اگر فضای شما محدود است، حتی یک فرش با کیفیت بالا با رنگ‌های پر جنب و جوش یا یک دیوار رنگی قوی به عنوان نقطه کانونی می‌تواند این کار را انجام دهد.

فنگ شویی ورودی اصلی
فنگ شویی ورودی اصلی

تمام موانع برای حضور فنگ شویی خانه را رفع کنید. چندین چالش در این مورد وجود دارد که ممکن است در خانه‌تان رخ دهد:

آینه روبروی درب اصلی

راه پله بیش از حد نزدیک به درب ورودی و مقابل آن

دیوار بیش از حد نزدیک / مسدود کردن جریان ورود انرژی فنگ شویی منزل

حمام روبروی درب اصلی

به دنبال لوازم دکوری فنگ شویی خلاقانه باشید تا انرژی‌تان را خوب به خانه‌تان بیفزایید و با تلاش‌های شما برای ایجاد انرژی بهتر در منزل خود تناسب پیدا کنید. برخی از خانه‌ها به راحتی با دیگران برخورد می‌کنند، اما به یاد داشته باشید، شما کسی هستید که ترتیبات زندگی فعلی را انتخاب می‌کنید. بهترین کار را با آنچه که دارید انجام دهید و چیزهای بهتر را دنبال کنید.