سرویس بهداشتی مدرن
03
جولای

سرویس بهداشتی مدرن و روش های آسان تغییر دکوراسیون

تجهیزات بهداشتی مدرن در دکوراسیون سرویس بهداشتی

طرح‌های مینیمال و مدرن، از مدل های محبوب و چشم نواز برای سرویس های بهداشتی مدرن است. امروزه در بسیاری از حمام‌ها و سرویس‌های بهداشتی مدرن ما شاهد استفاده از این سبک‌ها هستیم. استفاده از خطوط ساده و حذف بی نظمی‌ها در این محیط می‌تواند آرامش را به این بخش از خانه شما بیاورد. البته که هر فردی دوست دارد روز خود را با وجود یک فضای آرامش بخش شروع و یا به پایان برساند. بنابراین به دلیل همین زیبایی‌های کوچک، شما نیازی به جزئیات اضافه و غیر ضروری ندارید، زیرا ممکن است محیط را شلوغ و بی‌نظم کند.

 

روش‌هایی آسان برای ایجاد تغییر در مدل دکوراسیون سرویس بهداشتی

اگر قصد ایجاد تغییر در دکوراسیون و یا بازسازی سرویس بهداشتی خود را دارید به شما پیشنهاد می‌کنیم تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید. در صورتیکه خانه‌ایی که شما در آن زندگی می‌کنید اجاره‌ایی باشد، و یا قصد هزینه برای ایجاد یک مدل جدید در سرویس بهداشتی خود را ندارید می‌توانید با کمترین هزینه سرویس بهداشتی را به گونه‌ایی تزئین کنید که جلوه‌ایی جذاب ایجاد کند.

در این مقاله ما به شما چهار راه حل برای زیباترشدن سرویس بهداشتی مدرن پیشنهاد میکنیم.

 

۱-استفاده ازآینه درسرویس بهداشتی مدرن

آینه یکی از ابزاری‌هایی است که برای حمام واجب و در هر سرویس بهداشتی وجود دارد. آینه در سرویس بهداشتی موجب انعکاس نور و در نهایت منجر به روشنایی بیشتر در سرویس بهداشتی می‌شود.

استفاده از آینه در سرویس بهداشتی
استفاده از آینه در سرویس بهداشتی

شما با نصب یک آینه در سرویس بهداشتی کوچک موجب از بین بردن جلوه‌ی قدیمی و ایجاد حس آرامش در آن می‌شوید، همچنین با این کار محیط کوچکش، به دلیل خطای دید دیگر مثل قبل کوچک به نظر نمی‌رسد.

بخوانید ...
تاثیر نورپردازی در دکوراسیون داخلی چیست؟

 

۲-استفاده از کمد و قفسه در سرویس بهداشتی مدرن

در هر مدل از سرویس بهداشتی وسایل و لوازمی وجود دارد که برای قرار دادن آنها نیازمند وجود قفسه‌ها و کمد هستیم. بطور مثال وسایلی که برای تمیز کردن سرویس‌ها از آن استفاده می‌کنید را در آن قرار دهید. استفاده از کمد در زیر روشویی می‌تواند انتخاب مناسبی برای کسانی باشد که فضای کمی دارند.

 

۳-سرویس بهداشتی را تا سقف کاشی نکنید

اینکه سرویس بهداشتی مدرن را تا سقف بخواهیم با کاشی بپوشانیم طرحی کاملا قدیمی و منسوخ است. شما می‌توانید با افزودن کاشی‌های زیبا و جذاب در سرویس بهداشتی مدرن جذابیت چشمگیری را در محیط ایجاد کنید. امروزه دیگر در سرویس‌های بهداشتی مدرن از پایین تا بالا را کاشی کاری نمی‌کنند و فقط قسمت های خاصی را انجام می‌دهند. به شما هم توصیه می‌کنیم که این کار را انجام دهید و مطمئن باشید که پشیمان نمی‌شوید.

 

۴-روشنایی تغییراساسی در سرویس بهداشتی مدرن

اگر شما قصد ایجاد تغییر در سرویس بهداشتی خود را دارید و از محیط دلگیر آن خسته شده‌اید حتما به روشنایی در سرویس‌ها اهمیت بدهید. نورپردازی و روشنایی یک سرویس بهداشتی می‌تواند محیط را آرامش بخش و جذاب کند.

تاثیر روشنایی در سرویس بهداشتی
تاثیر روشنایی در سرویس بهداشتی

یکی از مکان‌هایی را که برای نصب چراغ به شما پیشنهاد می‌کنیم بالای آینه است. استفاده از روشنایی در بالای آینه موجب انعکاس نور و ایجاد روشنایی بیشتر در محیط می‌شود. در زمان خرید چراغ توجه داشته باشید که بتواند روشنایی محیط مد نظر شما را تامین کند.