مدل کاشی سرویس بهداشتی با طرح پازل
22
ژانویه

مدل کاشی سرویس بهداشتی با ایده های جذاب

مدل کاشی سرویس بهداشتی

مدل کاشی و سرامیک سرویس بهداشتی همیشه یکی از بهترین گزینه‌ها برای استفاده بعنوان کفپوش و دیوارپوش سرویس بهداشتی بوده است. کاشی ها با زیبایی خاصی که دارند محیط سرویس بهداشتی را تمیزتر و آرامش بخش تر نشان می‌دهند و با مقاومت صد در صدی که در مقابل آب و رطوبت دارند، برای مدت زمانی طولانی به جذابتر و چشم گیر کردن دکوراسیون سرویس بهداشتی شما می‌پردازند.

در این مطلب از خشت بنا قصد داریم شما را با تعدادی از بهترین مدل‌های کاشی و سرامیک مناسب سرویس بهداشتی آشنا کنیم تا اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که در انتخاب مدل کاشی خود سردرگم هستند با دیدن این مدل‌ها، الگوهای مناسبی برای انتخاب در ذهن خود خلق کنید.

 

انتخاب کاشی و سرامیک سرویس بهداشتی

بسیاری تصور دارند که انتخاب کاشی و سرامیک سرویس بهداشتی مهم نیست و تنها کافی است این کاشی و سرامیک مرغوب بوده و در مقابل آب و سایر مایعات به خوبی عایق باشد.

انتخاب مناسب کاشی
انتخاب مناسب کاشی

اما باید توجه داشت که این محدوده از خانه نیازمند رسیدگی جدی و دیزاین و دکور مناسب دارد. یک سرویس بهداشتی خوش طرح و خوش منظره می‌تواند حس خوبی در شما و سایر اعضای خانواده ایجاد نمیاد.

 

مدل کاشی های براق و منعکس کننده

اولین مدلی که آشنا می‌شویم مدل کاشی های براق و منعکس کننده است. اینگونه کاشی ها برای سرویس بهداشتی هایی با فضای کوچک بسیار مناسب هستند. زیرا با قابلیت بازتابندگی خوبی که دارند، حتی اگر کاشی ها به رنگ تیره باشند، نور را در محیط پخش می‌کنند و فضای سرویس بهداشتی را از آنچه که هست بزرگ تر و جذاب تر نشان می‌دهند.

بخوانید ...
شغل بازسازی ساختمان چیست؟ اطلاعات بیشتر درباره این شغل

 

کاشی طرح گرافیکی

چه روی دیوار، و چه روی زمین، این کاشی بهترین کاشی رنگی و شاد در هر سرویس بهداشتی است. چه در رنگ‌های ملایم و کمرنگ و چه با رنگ‌های جیغ و متضاد، طرح‌های پیچیده این کاشی‌ها چشم را به سمت خود کشانده و دل را می‌ربایند.

این مد در صدر فهرست چون خیلی طرح خاصی است. کاشی ای طرح دار روز به روز پر طرفدار تر خواند شد. به جرات می‌توان گفت کاشی‌های طرح دار گرافیکی را، از فرم آجرنما گرفته تا روی برش‌های سرامیکی، می‌توان هر جا و همه جا، بخصوص در سرویس بهداشتی مشاهده کرد.

 

مدل کاشی مترویی سرویس بهداشتی

کاشی کاری مترویی یکی از انطباق پذیرترین طرح‌ هاست. این طرح کاشی کاری همزمان هم کلاسیک است و هم مدرن. کاشی کاری مترویی یا مترو کاشی در رنگ‌‌ها، الگو‌ها و جنس‌‌های مختلفی در بازار عرضه می‌شوند تا با هر طراحی متریال دیگری به راحتی سازگار شوند و به کار روند.

مدل کاشی مترویی سرویس بهداشتی
مدل کاشی مترویی سرویس بهداشتی

شما حتی می‌توانید از ترکیب چند رنگ در کاشی کاری سرویس بهداشتی خود استفاده کنید. اما هرچه که هست، این سبک از کاشی کاری به این زودی‌‌ها از دور خارج نخواهد شد.

 

طرح کاشی کاری درشت

استفاده از کاشی‌ های درشت مقیاس مزایای زیادی دارد. این نوع کاشی‌ ها به راحتی سطح وسیعی را پوشش می‌دهند و به همین علت ملات مرز کاشی‌ ها کمتر بر روی سطح قابل مشاهده خواهد بود. همچنین استفاده از طرح کاشی کاری بزرگ، فضای سرویس بهداشتی را بزرگتر جلوه می‌دهد. اما بیش از همه، این کاشی‌ ها به خاطر ایجاد ظرافت در فضا، مورد استقبال قرار گرفته‌اند.

بخوانید ...
بازسازی چیست و اصول آن

 

مدل کاشی های سفید

کاشی های سفید و شفاف می‌تواند انتخابی مناسب برای سرویس بهداشتی با دکوراسیون سفید باشد. همچنین اگر سرویس بهداشتی شما کوچک است، به کاربردن کاشی های سفید در طراحی می‌تواند باعث توهم فضایی و افزایش دید بصری شود. بهتر است برای جذابیت بیشتر درز بین آنها را با موادی به رنگ تیره پرکنید. روشویی کابینتی چوبی دیواری از ویژگی‌های بارز دیگر می‌باشد.

مدل کاشی های سفید
مدل کاشی های سفید

روشویی کابینتی دیواری علاوه بر جلوه ای که به سرویس بهداشتی می‌دهد، از لحاظ کاربردی هم بسیار مفید هستند. این مدل روشویی کابینتی معمولا برای نگهداری مواد آرایشی، حوله‌ها، و تمامی وسایل بهداشتی دیگر استفاده می‌شود. تا هم به آسانی در اختیار مصرف کننده قرار بگیرند و هم از شلوغی و بهم ریختگی سرویس بهداشتی جلوگیری کنند.

 

مدل کاشی سرویس بهداشتی طرح شیشه ای

می‌خواهید کمی طرح هیجان انگیز به کاشی کاری سرویس بهداشتی‌تان اضافه کنید؟ استفاده از موزائیک شیشه‌ای یکی از ساده‌ترین روش‌‌ها برای افزودن رنگ، درخشش و زیبایی به سرویس بهداشتی است.

 مدل کاشی سرویس بهداشتی شیشه ای
مدل کاشی سرویس بهداشتی شیشه ای

می‌توانید یک باریکه‌ی راه راه قابدار، یا یک دیوار کامل را به این طرح کاشی کاری اختصاص دهید تا سرویس بهداشتی هیجان انگیز و منحصر بفرد داشته باشید.

 

ترکیبی از کاشی های سفید و آبی دریایی

رنگ آبی آرامش بخش یکی از رنگ‌هایی است که مناسب سرویس بهداشتی می‌باشد. زیرا رنگ آبی نزدیکی خوبی به آسمان و دریا دارد به همین جهت در سراسر جهان رنگی قراردادی و مورد علاقه برای حمام و سرویس بهداشتی می‌باشد.

ترکیبی از کاشی های سفید و آبی دریایی
ترکیبی از کاشی های سفید و آبی دریایی

به یاد داشته باشید که در هنگام انتخاب کاشی به رنگ آبی باید جسور باشید و کاشی را با بافتی انتخاب کنید که از نظر بصری دلربا باشد.

بخوانید ...
تلفیق دکوراسیون سنتی و مدرن با ۵ راهکار اصولی

در این مدل کاشی و سرامیک شما باید چند طرح دلخواه را انتخاب کنید و با خلاقیت کنار یکدیگر بچینید. دقت داشته باشید یک هماهنگی کلی باید بین کاشی‌ ها باشد. مثلاً از یکرنگ یا طرح مشترک در همه استفاده‌ شده باشد. تا طرحی زیبا و جذاب در سرویس بهداشتی خانه خود خلق کنید.

 

مدل کاشی با روکش های بافت دار

با به کارگیری کاشی هایی که زمینه ای بافت دار دارند، به هر گوشه از سرویس بهداشتی که مایلید، تنوع، عمق رنگ، و سطحی با سلیقه ببخشید. بافت کاشی بسته به نوع ماده تشکیل دهنده آن، نوع روکش، و رنگ مورد نظر، می‌تواند نامحسوس و یا عمق دار باشد. بافت‌های خراشیده شده، همانطور که از نامشان پیداست، انگار کسی با یک رنده روی کاشی کشیده و همه خط‌ها به جا مانده اند.

 

مدل کاشی سرویس بهداشتی با طرح پازل

طرح پازل که بیشتر به نام جورچین شناخته می‌شود طرح جذابی در کاشی و سرامیک است که می‌تواند فضا را از یکنواختی خارج نماید.

مدل کاشی طرح پازل
مدل کاشی طرح پازل

شما می‌توانید هر نوع طرحی را انتخاب نمایید و با استفاده از روش جورچین فضای سرویس بهداشتی خود را متحول نمایید.